biblia kupiona w sklepie z dewocjonaliami
Popularne sklepy online z dewocjonaliami

Wszyscy katolicy mogą kupować przedmioty związane z ich wiarą, w sklepie z szeroko rozumianymi dewocjonaliami. Można w nim znaleźć szaty i naczynia liturgiczne, ale też rzeczy przydatne osobom świeckim.

Sakramenty Święte

Chrzest, I Komunia Święta, zawarcie związku małżeńskiego, to wydarzenia, które warto jest upamiętnić odpowiednią pamiątką. Mogą być to na przykład: świece, różaniec, medalik, obrazy z wizerunkami świętych, pięknie oprawiona Biblia, modlitewnik. Do wyboru są także: Świece do Chrztu, spersonalizowane szatki (z datą i imieniem), buciki, pamiątkowe księgi i inne prezenty o charakterze religijnym. Wszystkie te artykuły można zakupić właśnie w sklepie Meritohurt z dewocjonaliami. Jest to również miejsce, gdzie znaleźć można bogatą ofertę akcesoriów, albumów, pamiątek i ozdób związanych z Sakramentami. Dzięki temu można w jak najlepszy sposób uczcić tak ważne, a zarazem najpiękniejsze momenty w życiu dzieci i osób dorosłych. Taki sklep jest także miejscem, gdzie księżą znajdą wszystkie niezbędne im rzeczy. I tak na przykład na uroczystości komunijne będą to: świece, modlitewniki, różańce oraz pamiątkowe obrazki.

Dewocjonalia – zaopatrzenie parafii

W sklepie z dewocjonaliami znajdują się także wszystkie niezbędne elementy wyposażenia kościoła. Będą to więc rzeczy konieczne do posługi duszpasterskiej, takie jak stuły, ornaty, alby i komże, monstrancje i kielichy, ale także komunikanty i hostie. Można tutaj wymienić jeszcze:

• Księgi liturgiczne,
  • bieliznę kielichową,
  • ampułki liturgiczne,
  • pateny,
  • kadzidła i węgielki,
  • cyboria, bursy i hostiarki,
  • kropidła oraz naczynia,
  • trybularze i łódki,
  • świece oraz oleje do świec.

W sklepie znaleźć można także różnorodne elementy wyposażenia budynku kościelnego, takie jak: okolicznościowe banery dekoracyjne. tła do Grobu Pańskiego i szopki bożonarodzeniowej, obrusy ołtarzowe, lichtarze i relikwiarze, krzyże procesyjne oraz ołtarzowe, stojaki pod księgi i trybularze, monstrancje, a także tabernakula. Jednak wyposażenie Kościoła to nie wszystko, co tego rodzaju sklep ma do zaoferowania. Jest w nim także bogata oferta przedmiotów dedykowanych wierzącym osobom świeckim, I tak na przykład mogą one wybierać spośród: modlitewników, książek religijnych (także dla dzieci), krzyży na ściany, obrazków z wizerunkami świętych. Do kupienia są również: ikony i obrazy religijne, które wykonywane są przy pomocy wysokiej jakości druku, a więc zachwycają swoimi barwami, a także realistycznością przestawionych motywów. W sklepie z dewocjonaliami można więc znaleźć wszystko, co ważne jest w religii chrześcijańskiej.