Różaniec bransoletka – piękny upominek na rodzinne uroczystości

Rodzinne uroczystości, takie jak komunie, rocznice ślubu, czy urodziny wiążą się z obdarowywaniem bliskich prezentami. Jaki rodzaj upominku wybrać, by zadowolić jubilata? Na co się zdecydować, by upominek był wartościowy i zachęcał do praktykowania wiary?

Różaniec bransoletka – prezent na komunię

Dzieci pierwszokomunijne dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielną modlitwą i zaczynają rozumieć prawdy wiary. Aby zachęcić je do podejmowania praktyk religijnych, warto przy okazji pierwszej komunii świętej obdarować je różańcem bransoletką.

Przy tak ważnej okazji zdecydujmy się na srebrny lub złoty różaniec, który będzie służył przez długie lata i pozostanie wartościową pamiątką. Wiele bransoletek do modlitwy jest wykonanych z kamieni szlachetnych, można więc dobrać minerał w ulubionym kolorze dziecka.

Biżuteryjny upominek dla każdego

Różaniec bransoletka na rękę to ciekawy prezent nie tylko na uroczystość pierwszej komunii. Sprawdzi się doskonale także przy innych okazjach rodzinnych. Może stanowić na przykład pamiątkę ślubu, albo jego rocznicy – wręczmy małżonkom dwa jednakowe różańce, które noszone każdego dnia będą zachęcały do wspólnej rodzinnej modlitwy.

Oczywiście różaniec bransoletka z metalu szlachetnego będzie także idealnym prezentem z okazji prymicji, czy święceń zakonnych, albo upominkiem, który można wręczyć osobom konsekrowanym przy okazji ich imienin czy urodzin. Taki wartościowy prezent będzie zdobił nadgarstek swoim wyglądem, a serce otwartością na modlitwę.